Проблеми і перешкоди Print
Ecologization - UN Commission on Sustainable Development
Friday, 14 October 2011 11:33

 

Не дивлячись на великі досягнення в області просування ССВ, ряд проблем залишаються невирішеними і перешкоджають переходу до ССВ, а саме:

Величезна різниця у споживанні в різних країнах (поєднання надмірного і недостатнього споживання), у великих груп населення Землі, як і раніше, немає доступу до базових потреб. Багато країн, що розвиваються, відчувають брак необхідних ресурсів, а також знань для того, щоб перейти до ССВ.

Виробники в країнах, що розвиваються, особливо малі і середні підприємства, потребують технічної підтримки для того, щоб дістатись міжнародних ринків.

Хоча існує велика кількість ініціатив з ССВ, їх дії часто розрізнені, що приводить до відсутності узгодженості в політичних інструментах, направлених на одні і ті ж галузі/сфери, і відсутності можливостей для взаємодії. Державна політика субсидування (енергії, води), а також низькі ціни на ресурси можуть стати перешкодою до підвищення екологічності і раціональності виробництва. Відсутність інтеграції протягом всього життєвого циклу виробництва продукту і в ланцюзі поставок також залишається допоки однією з головних проблем на шляху до ССВ.

Уряди також схильні покладатися на добровільні дії, хоча, можливо, потрібні рішучіші заходи. Національні дії необхідно доповнювати глобальними рішеннями.

Необхідна зміна поведінки і способу життя всіх учасників циклу, що вимагає часу і великої роботи по інформуванню всіх учасників і пропаганді ССВ.

Джерело: скорочено з Доповіді про роботу 18-ї сесії КСР. (рос.)
 
Home Ecologization CSD Проблеми і перешкоди
Google+