ВЕГО «МАМА-86» вітає випускників Школи для представників екологічних громадських організацій 2016 року! Печать
04.07.16 15:18

captionШкола, організована ВЕГО «МАМА», має на меті надання місцевим екологічним організаціям, навичок і знань, необхідних для дієвої реалізації ними власних проектів та посилення їх спроможності впливати на екологічну політику в Україні.

Школа для представників екологічних громадських організацій проводиться ВЕГО «МАМА-86» з 2015 року.

Випускники Школи-2016 пройшли навчання з лідерства, адвокації, проектного управління, фандрейзингу, ефективної комунікації, навчились залучати волонтерів до екологічної діяльності та активізувати громаду, проаналізували можливості соціального партнерства та цінність всіх цих компонентів в процесі реалізації екологічної політики. Важливою частиною навчання стали презентації проектів учасників. Молоді екоактивісти представили на групове обговорення свої екологічні проекти та ініціативи і отримали рекомендації щодо ефективного планування, оцінки, та розширення впливу проекту.

Навчальна програма Школи складалась з двох тижневих модулів (І — березень, ІІ — червень), присвячених кращим практикам щодо управління екологічною громадською організацією та різноманітним аспектам формування екологічної політики.

Тренером Школи 2016 року виступив Руслан Краплич, голова Фундації імені князів-благодійників Острозьких.

Усі учасники були нагороджені дипломами про закінчення Школи для представників екологічних громадських організацій.

Маємо великі сподівання, що у подальшому молоді екоактивісти та екологічні організації, які вони представляють, будуть активно співпрацювати між собою, ділитись набутим досвідом, новими ідеями та разом формувати екологічну політику в регіонах.

Проект реалізований за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку (SIDA).

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Главная Экологизация Новости ВЕГО «МАМА-86» вітає випускників Школи для представників екологічних громадських організацій 2016 року!
Google+