Новобогданівська сільська рада Мелітопольського района потребує допомоги у вирішенні питання щодо знешкодження/знищення непридатних пестицидів Печать
Новости направления «Химическая безопасность»
04.08.16 15:41

captionМЕГО «МАМА-86-Запоріжжя» у рамках реалізації пілотного проекту, який є частиною проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida), продовжує вивчати ситуацію щодо вирішення проблеми непридатних пестицидів на території Мелітопольського району.

 
На Вінниччині відбувся регіональний тренінг з інвентаризації, ідентифікації та управління запасами непридатних пестицидів Печать
Новости направления «Химическая безопасность»
02.08.16 18:37

caption27–29 липня 2016 року в оздоровчому комплексі «Білий камінь» с. Гущинці Калинівського району Вінницької області ВЕГО «МАМА-86» спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Вінницької ОДА провела регіональний тренінг з інвентаризації, ідентифікації та управління запасами непридатних пестицидів за допомогою спеціальної системи Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) — програми PSMS для представників Вінницької та Полтавської областей.

 
Заява Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» щодо «Програми розвитку гідроенергетики України до 2026 року» Печать
Новости направления «Питьевая вода и санитария»
01.08.16 13:34

mama-86-logo-240x160Зміст «Програми розвитку гідроенергетики України до 2026 року», схваленої КМУ 13 липня ц.р., засвідчує несприйняття принципів інтегрованої екологічної політики очільниками енергетичної галузі та виконавчою владою в цілому. Урядовці нової формації демонструють свідомість «перетворювачів природи» радянської доби, вперто ігноруючи передбачувані руйнівні наслідки своїх дій.

 
Відбулась експертна зустріч з обговорення прогалин в існуючому законодавстві щодо формулювання водної безпеки та водної стратегії України Печать
Новости направления «Питьевая вода и санитария»
20.07.16 13:45

caption7 липня 2016 р. в рамках Національного політичного діалогу (НПД) зацікавлених сторін «Переосмислення водної безпеки для України» відбулась експертна зустріч з обговорення прогалин в існуючому законодавстві щодо формулювання водної безпеки та водної стратегії України.

 
Environmental Policies, Programmes and Plans to implement SDGs in Eastern Partnership countries: from commitments to achieving targets Печать
Новости направления «Экологизация»
06.07.16 15:20

captionOn 9 June 2016, the side-event “Environmental Policies, Programmes and Plans to implement SDGs in Eastern Partnership countries: from commitments to achieving targets” was held as a part of official programme of the “Environment for Europe” 8th Ministerial Conference (Batumi, Georgia).

 
ВЕГО «МАМА-86» вітає випускників Школи для представників екологічних громадських організацій 2016 року! Печать
Новости направления «Экологизация»
04.07.16 15:18

captionШкола, організована ВЕГО «МАМА», має на меті надання місцевим екологічним організаціям, навичок і знань, необхідних для дієвої реалізації ними власних проектів та посилення їх спроможності впливати на екологічну політику в Україні.

 
Завершився другий модуль Школи для представників екологічних громадських організацій-2016 Печать
Новости направления «Экологизация»
04.07.16 15:08

captionЗавершився другий модуль Школи для представників екологічних громадських організацій – 2016, яку щороку проводить ВЕГО «МАМА-86».

 
Круглий стіл «Протокол з проблем води і здоров’я: Європейський підхід покращення доступу до безпечної води у Харкові» Печать
Новости направления «Питьевая вода и санитария»
29.06.16 14:31

captionХМЕГО «МАМА-86-Харків» спільно з Факультетом інженерних мереж та екології міст Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова у рамках мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86» «Забезпечення рівного права на воду та санітарію в Україні» (за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку та співробітництва, SIDA) організувала та провела 3 червня 2016 р. круглий стіл за тематикою: «Протокол з проблем води і здоров’я: Європейський підхід покращення доступу до безпечної води у Харкові».

 
Заява ВЕГО «МАМА-86» щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова Печать
Новости направления «Химическая безопасность»
02.06.16 12:40

mama-86-logo-240x160ВЕГО «МАМА-86» висловлює глибоке співчуття усім, хто відчув наслідки чергової екологічної катастрофи, що відбулася 30 травня 2016 р. на Грибовицькому сміттєзвалищі та миттєво забрала життя чотирьох людей, а також негативно вплинула на стан довкілля і здоров’я людей, які мешкають у цьому географічному регіоні.

 
У м. Таврійськ Херсонської області громадськість та влада обговорили шляхи ліквідації незаконного сміттєзвалища Печать
Новости направления «Химическая безопасность»
31.05.16 13:57

caption«МАМА-86-Нова-Каховка» ініціювала проведення круглого столу з обговорення шляхів ліквідації незаконного сміттєзвалища у районі залізничної станції «Каховка» (м. Таврійськ) та запровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів (ТПВ) у місті.

 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 48
Главная Новости
Google+