Новобогданівська сільська рада Мелітопольського района потребує допомоги у вирішенні питання щодо знешкодження/знищення непридатних пестицидів Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
04.08.16 15:41

captionМЕГО «МАМА-86-Запоріжжя» у рамках реалізації пілотного проекту, який є частиною проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку та співробітництва (Sida), продовжує вивчати ситуацію щодо вирішення проблеми непридатних пестицидів на території Мелітопольського району.

 
На Вінниччині відбувся регіональний тренінг з інвентаризації, ідентифікації та управління запасами непридатних пестицидів Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
02.08.16 18:37

caption27–29 липня 2016 року в оздоровчому комплексі «Білий камінь» с. Гущинці Калинівського району Вінницької області ВЕГО «МАМА-86» спільно з Департаментом екології та природних ресурсів Вінницької ОДА провела регіональний тренінг з інвентаризації, ідентифікації та управління запасами непридатних пестицидів за допомогою спеціальної системи Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) — програми PSMS для представників Вінницької та Полтавської областей.

 
Заява ВЕГО «МАМА-86» щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
02.06.16 12:40

mama-86-logo-240x160ВЕГО «МАМА-86» висловлює глибоке співчуття усім, хто відчув наслідки чергової екологічної катастрофи, що відбулася 30 травня 2016 р. на Грибовицькому сміттєзвалищі та миттєво забрала життя чотирьох людей, а також негативно вплинула на стан довкілля і здоров’я людей, які мешкають у цьому географічному регіоні.

 
У м. Таврійськ Херсонської області громадськість та влада обговорили шляхи ліквідації незаконного сміттєзвалища Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
31.05.16 13:57

caption«МАМА-86-Нова-Каховка» ініціювала проведення круглого столу з обговорення шляхів ліквідації незаконного сміттєзвалища у районі залізничної станції «Каховка» (м. Таврійськ) та запровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів (ТПВ) у місті.

 
Про шкідливість непридатних пестицидів дізналися майже 300 школярів з трьох районів Вінниччини у рамках заходів до Міжнародного дня Землі — 22 квітня Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
19.05.16 14:33

captionВінницький регіональний центр інформації (ВРЦІ) «Креатив» — колективний член ВЕГО «МАМА-86» продовжує впроваджувати регіональний пілотний проект у рамках мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку і співробітництва (Sida).

 
ВЕГО «МАМА-86» взяла участь у 5-й ювілейній всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!» Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
17.05.16 15:04

captionВпродовж квітня 2016 року ВЕГО «МАМА-86» у м. Києві та 6 регіонах традиційно взяла участь у всеукраїнській екологічній акції «Зробимо Україну чистою разом!» з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

 
Круглий стіл «Хімічні конвенції в Україні: стан вирішення проблем та виконання міжнародних зобов’язань» Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
17.05.16 12:05

caption27 квітня 2016 року у Києві в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» Всеукраїнська громадська екологічна організація «МАМА-86» у партнерстві з Міністерством екології та природних ресурсів України провела круглий стіл «Хімічні конвенції в Україні: стан вирішення проблем та виконання міжнародних зобов’язань». У заході взяли участь провідні українські експерти, науковці, представники державних органів влади, неурядових організацій та ЗМІ.

 
За ініціативи «МАМА-86-Яремче» та за участю небайдужих громадян відбулася екологічна акція «Зробимо Україну чистою!» – 2016 Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
06.05.16 15:08

captionВ цьому році прибирали береги р. Мересний в с. Микуличин, поблизу загальноосвітньої школи. До заходу приєдналися працівники Карпатського національного природного парку, громадських активістів та учні 6-их класів Микуличинської ЗОШ під керівництвом вчителя біології Киселюк Марти Павлівни, а також представники Микуличинської сільської ради, які взяли на себе зобов’язання вивезти зібране сміття.

 
Відбулося нагородження переможців та активних учасників Обласного конкурсу відео-проектів «Позбавимо Запорізьку область від непридатних пестицидів!» Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
02.03.16 13:46

caption26 лютого 2016 р. «МАМА-86-Запоріжжя» на базі Запорізького НВК №19 (ДЮЕГО «Республіка Мрія») провела урочисте нагородження переможців та активних учасників Обласного конкурсу відео-проектів «Позбавимо Запорізьку область від непридатних пестицидів!», який проводився у рамках мережевого проекту ВЕГО «МАМА-86» «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства міжнародного розвитку і співробітництва (Sida).

 
Підготовлено Стратегію з комунікації та підвищення обізнаності громадськості щодо проблем, пов’язаних із стійкими органічними забруднювачами та непридатними пестицидами Печать
Новости - Новости направления «Химическая безопасность»
18.02.16 15:37

op logo_240ВЕГО «МАМА-86» в рамках мережевого проекту «Підвищення рівня поінформованості та комунікацій, створення потенціалу для остаточного вирішення проблеми непридатних пестицидів в Україні» за підтримки Шведського агентства з міжнародного співробітництва та розвитку (Sida) підготувала Стратегію з комунікації та підвищення обізнаності громадськості щодо проблем, пов’язаних із стійкими органічними забруднювачами та непридатними пестицидами.

 
<< Начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 9
Главная Новости Химическая безопасность
Google+