Стартувала ініціатива «Постав питання новообраному Президенту» Друк
Вівторок, 08 грудня 2009, 14:42

photoГромадськість запрошує Новообраного Президента на Громадський Форум 1 березня 2010 року відповісти на найважливіші питання, поставлені суспільством. Для цього Громадська кампанія «Новий Громадянин», партнером якої є ВЕГО «МАМА-86», та Інтернет-видання «Українська Правда» ініціюють спільний проект «Постав питання Новообраному Президенту!».

Його мета — створити суспільний порядок денний для майбутнього Президента України й змусити його відповідати на найактуальніші проблеми українців. Хто б не став Президентом України — вже сьогодні громадськість ініціює діалог з майбутнім Главою держави.

Сайти  www.pravda.com.ua та www.newcitizen.org.ua збиратимуть питання від громадян з усієї України до завершення Президентських виборів. Після оголошення результатів новообраному Президентові буде надіслано запрошення на Громадський Форум від десятків тисяч українців, які поставили своє питання.  Модеруватиме Форум незалежна та професійна особистість. Президент України  не може відмовити своїм громадянам у відповідях на питання, які йому ставить суспільство.

До  Форуму громадськості з новообраним Президентом залишилося 83 дні!

Ініціативу презентували 8 грудня, о 12:15, у приміщенні інформагентства УКРІНФОРМ учасники Громадської кампанії Новий Громадянин:

Світлана Заліщук (Центр UA), Олександр Солонтай (Інститут політичної освіти, «Молодіжна Варта»), Любомир Чорній (Центр громадської експертизи), Тарас Шевченко (Інститут медіа права).

Вони поставили новообраному Президенту перші чотири питання:

  1. Скільки треба років, аби запровадити в Україні страхову медицину?
  2. Які механізми буде використовувати Президент при ухваленні рішень, аби враховувати потреби молоді у сфері  житла, освіти, працевлаштування та соціального захисту?
  3. Як Президент забезпечуватиме виконання обіцянок, якщо більшість з них не стосуєтюся конституційних повноважень? Чи не означає це намірів узурпувати владу?
  4. Яку відповідальність має нести Президент, якщо наприкінці першого року правління він не виконав більшості даних обіцянок?

З додаткових питань просимо звертатися до Оксани Олексів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (066) 321-75-85.

Країну творять не політики. Країну творять громадяни.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Екологізація Новини Стартувала ініціатива «Постав питання новообраному Президенту»
Google+