«МАМА-86-Яремче» взяла участь у засіданні Координаційної Ради проекту щодо розвитку транскордонного туризму Друк
Понеділок, 02 червня 2014, 15:32

caption27 травня члени Яремчанської міської екологічної громадської організації «МАМА-86-Яремче» взяли участь у засіданні Координаційної Ради в рамках проекту «Без кордонів: мережа природних маршрутів у Східних Карпатах», що впроваджувався низкою організацій-партнерів з України та Румунії.

Це — завершальна зустріч, під час якої були підведені підсумки проекту, що тривав з червня 2012 року по травень 2014 року. Проект був спрямований на розвиток та популяризацію транскордонного природного туризму на охоронних територіях Івано-Франківщини та повіту Марамуреш (Румунія) і виконувався за співфінансування ЄС в рамках програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007–2013.

«Оскільки проект мав на меті покращення туристичної інфраструктури за умов максимально збалансованого використання природних ресурсів, то його виконавці звернулися до нас з проханням надати експертну та технічну підтримку в питанні будівництва екотуалетів на туристичних маршрутах Карпатського національного природного парку (КНПП)», — розповіла Марта Корчемлюк, голова громадської організації «МАМА-86-Яремче», що вже мала досвід будівництва 14 таких вбиралень для індивідуальних власників.

Ініціатива була схвалена, і, як результат, член організації Михайло Мотрук став безпосереднім технічним виконавцем завдання. Два екотуалети було збудовано на туристичних маршрутах у Яремчанському та Женецькому природоохоронних науково-дослідних відділеннях Карпатського національного природного парку. «Це буде показовим прикладом і для місцевих жителів, і для гостей Яремчанщини, — вважає Марта Корчемлюк. — Сподіваємось, що така практика подальшого утвердження ідеї екосанітарії буде продовжена і надалі чи в рамках інших проектів, чи за власне фінансування КНПП».

photo1 photo2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна Питна вода та санітарія Новини «МАМА-86-Яремче» взяла участь у засіданні Координаційної Ради проекту щодо розвитку транскордонного туризму
Google+